Haberler > 2013 Yılı > NEVA Alkollü İçecekler Fuarımızda Yerini Aldı

• Neva alkollü içkiler sanayi ve ticaret a.ş. 2009 yılı şubat ayında yüksek alkollü içki üretimi ve dağıtımı amacı ile Akhisar manisada tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur.

Üretim konuları rakı ,votka , ekstra nötr alkol ve likör olmak üzere dört ayrı fabrikadan oluşan entegre bir tesistir.

• Fabrikamız Akhisar organize sanayi bölgesi içinde 25011 m2 arsa üzerinde toplamda 9830 kapalı alan içerisinde rakı votka gıda alkolü ve likör olmak üzere dört ayrı fabrikadan meydana gelmiş entegre bir tesistir. Tüm yatırımları tamamlanmış olan tesisimize yaklaşık 19 milyon euro yatırım yapılmıştır. Üretim kapasitemiz yıllık 3.000.000 litre rakı 3.000.000 litre votka 1.650. 000 ekstra nötr alkol ve 1.200.000 litre likör olmak üzere toplamda 8.850.000 litredir.

• Fabrikamızda bulunan distilasyon üniteleri ; italyada 100 yılı aşkın süredir distilasyon teknolojileri üretip geliştiren frilli impianti firması tarafından dizayn edilerek projelendirip imal edilmiştir.tesisimizin tamamındaki üretim hatları tam otomasyon sistemi ile kontrol edilmektedir. Günümüzün en gelişmiş ve en son teknolojisi ile donatılmıştır. Distilasyon ünitelerimiz toplam 10 damıtma kolonundan oluşmaktadır. Bu ise yüksek saflıkta içkiler üretmek ve Kesinlikle ertesi gün baş ağrıları sendromu olmayacağını ifade etmektedir.

• Neva Alkollü içkiler a.ş. sahip olduğu değerleri kullanarak gelişen , ortaya çıkan fırsatları ; nitelikli insan kaynakları ile ;etkin ,yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlarla değerlendiren, kendi yönünü ve konumunu bilen dengeli ölçülü bir maka olmak için çalışacaktır.

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışıyla karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimizle en iyi şekilde değerlerimizi yöneteceğiz.
.
destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler